Henna do brwi BH Brow Henna

Henna do brwi BH Brow Henna dla efektu pięknie wypełnionych brwi.

Henna do brwi BH zapewnia trwałe i piękny efekt wypełnionych brwi.
W ofercie można znaleźć bogatą paletę naturalnych odcieni, które można stosować zarówno osobno, jak i łącząc je ze sobą dla uzyskania wyjątkowego efektu. Henna stanowi idealne połączenie z dowolnym typem skóry i kolorem włosów.
Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie do brwi BH dba ona również o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem.
Dzięki hennie możemy stworzyć piękny naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd.

KOLORYSTYKA:

Neutral Brown (BH-BR1)
Kolor Neutral Brown jest to kolor odpowiedni dla kobiet o jasnobrązowych i ciemnych włosach. Ponadto odcień naturalnego brązu doskonale nadaje się dla kobiet o cienkich włosach brwi lub kobiet, po przebytych chorobach i przeszczepach.

Cold Coffee (BH-BR2)
Kolor Cold Coffee to kolor odpowiedni dla kobiet o bardzo białej, alabastrowej skórze i brązowym kolorze oczu. W połączeniu z odcieniem  Rich Brown daje bogaty kolor gorzkiej czekolady, łagodząc oliwkowy odcień skóry.
BH

Rich Brown (BH-BR3)
Kolor Rich Brown wspaniale komponuje się z karnacją ciemnobrązowych brunetek oraz kobiet o ciemniejszym kolorze skóry. W połączeniu z innymi odcieniami kolor Rich Brown zmienia się w bardziej delikatny kolor.

Bitter Chocolate (BH-BR4)
Kolor Bitter Chocolate jest odpowiedni dla brunetek i kobiet o bardzo ciemnych włosach. Niezastąpiony w tworzeniu wizerunku femme fatale.

Frosty Chestnut (BH-BR5)
Kolor Frosty Chestnut jest to najjaśniejszy odcień w całej "brązowej" linii. Jest idealny dla kobiet o ciemnych włosach i chłodnym typie skóry. Aby dostosować nasycenie kolorów, wystarczy zmienić konsystencję kompozycji i liczbę zastosowanych warstw.

Graphit Concentrate (BH-KG)
Koncentrat grafitowy służy do jeszcze większego przyciemnienia odcienia. Aby uzyskać nasycony kolor, wystarczy niewielka ilość proszku.

Pearl Blond (BH-BL1)
Kolor Pearl Blond jest to kolor najbardziej  odpowiedni dla blondynki o bardzo jasnej, prawie przezroczystej skórze.  Po nałożeniu daje delikatny, naturalny efekt. Aby uniknąć niepożądanego koloru żółtego, zaleca się dodanie odrobiny koncentratu grafitowego

Light Blond (BH-BL2)
Kolor Light Blond,  idealnie nadaje się dla kobiet o oliwkowej karnacji, i bardzo jasnych włosach, ponieważ w ten sposób zmiękcza chłód skóry. Polecany również dla posiadaczek słowiańskiego typu urody. W połączeniu z kolorem Light Chestnut,  zmienia się w piękny kolor muszkatołowy.

Light Chestnut (BH-BL3)
Kolor Light Chestnut jest to jeden z najbardziej popularnych odcieni dla blondynek o miodowym, złotym i morelowym odcieniu włosów. Polecany również dla właścicielek jasnych rudych włosów.

Golden Blond (BH-BL4)
Kolor Golden Blond Jest to bardzo delikatny odcień odpowiedni dla blondynek. Każdorazowe nałożenie koloru nadaje delikatny, naturalny kolor. Daje objętość i gęstość nawet bardzo rzadkim brwiom.

Dark Blond (BH-BL5)
Kolor Dark Blond idealnie nadaje się dla popielatych blondynów, a także posiadaczy słowiańskich i europejskich typów urody. Koloryzacja kolorem Dark blond daje naturalny, delikatny odcień.

Amber Concentrate (BH-KA)
Koncentrat bursztynowy służy do zmiękczenia koloru, a także daje cieplejszy odcień po zmieszaniu z podstawowymi odcieniami BH Brow Henna.
BH

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Henna do brwi BH Brow Henna

Henna do brwi BH Brow Henna

Henna do brwi BH Brow Henna dla efektu pięknie wypełnionych brwi.

Napisz swoją opinię