Podkategorie

Maskary, tusze do rzęs

Maskara jest kosmetykiem stosowanym nawet przez te kobiety, które cenią sobie naturalność i nie przepadają za dużą ilością kosmetyków na swojej twarzy. Niektóre używają tego produktu, jako jedynego w całym makijażu. Długie i gęste rzęsy sprawiają, że oko wygląda bardzo kobieco i uwodzicielsko. O takim właśnie efekcie marzy niejedna kobieta. Jak go uzyskać? Bardzo prosto. Poprzez zastosowanie maskary czy tuszu.

Tusze do rzęs pogrubiające i wydłużające

Istnieją różne rodzaje tuszu. Pogrubiające, wydłużające, a także podkręcające rzęsy. Odpowiednio wykonana szczoteczka i konsystencja tuszu przyczyniają się do uzyskania potrójnego efektu. Zaletą tego kosmetyku jest to, że nawet rzadkie i krótkie rzęsy mogą stać się atrakcyjne i piękne.

Jak dobrać tusz do rzęs?

Tusze wydłużające poleca się głównie kobietom o krótkich, ale gęstych rzęsach. Produkt ten dzięki odpowiedniej płynności idealnie pokrywa włoski. Dzieje się to też za sprawą asymetrycznej szczoteczki. Tusze pogrubiające sprawdzą się w przypadku rzadkich i cienkich rzęs. Idealne krycie w tym wypadku można uzyskać dzięki gęstej i do tego miękkiej szczoteczce. Tusze do rzęs podkręcające tak jak sama nazwa wskazuje, podkręcają rzęsy. Nadają im wręcz zalotny kształt. Efekt ten sprzyja optycznemu powiększeniu oczu. Decydując się na maskarę wodoodporną, można uchronić się przed rozmazywaniem się makijażu głównie w czasie bezpośredniego kontaktu z wodą.

Jaki tusz do rzęs wybrać?

Wybór tuszy do rzęs jest naprawdę duży. Przed sfinalizowaniem transakcji należy zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj tuszu i jego właściwości, ale też na jakość. Kosmetyk ten musi być bezpieczny. Nie powinien wywoływać alergii i jakichkolwiek podrażnień. Swoją pierwotną konsystencję musi zachować przez dłuższy czas, a właściwie tak długo, jak długo kosmetyk ten nadaje się do stosowania.

Znajdź tusz do rzęs odpowiedni dla siebie

W naszym sklepie znaleźć można wysokiej jakości tusze do rzęs, maskary, a także eyelinery. Różne kolory, właściwości, atrakcyjne ceny – wszystko to wpływa na atrakcyjność naszej oferty. Proponujemy produkty spełniające oczekiwania bardziej i mniej wymagających klientek. U nas kupisz kosmetyk, jakiego potrzebujesz.