Podkategorie

Cienie do powiek

Cienie do powiek są obok tuszu do rzęs i eyelinerów najpopularniejszym kosmetykiem przeznaczonym do makijażu oczu. Technika nakładania cieni ma duży wpływ na efekt końcowy makijażu, ale równie istotne jest właściwe dobranie tego produktu. Wybór cieni jest bardzo duży, więc może być ciężko zdecydować się na jeden. Należy też wiedzieć, że cienie podobnie jak kredki do oczu powinno się dobierać do karnacji i oczu.

Jak dobrać odpowiedni cień do powiek?

Dla karnacji jasnej poleca się błyszczące cienie w różnych tonacjach brązu. Kobiety o oliwkowej karnacji powinny zdecydować się na ciemne kolory – czerń rozjaśniona perłowym blaskiem lub brokatem, odcienie szarości i brązu. Sprawdzą się też cienie o barwach: szmaragdowej, śliwkowej, granatowej i szafirowej. Kobietom o karnacji ciepłego brązu zaleca się stosowanie cieni o złotych odcieniach, różu, koloru wina i ciepłego brązu. Dobrym wyborem będzie też kolor granitowy, turkusowy i fioletowy. W przypadku ciemnej karnacji warto wybrać odcienie miedzi i brązu. Dobrą decyzją będą też kolory kamieni szlachetnych: rubinu, szmaragdu, szafiru.

Cień do powiek, a kolor oczu

Szukając dla siebie odpowiedniego koloru cieni, trzeba też zwrócić uwagę na kolor oczu. Dla oczu niebieskich poleca się zimne odcienie – szarości, biel, khaki, czekoladowy i kremowy brąz. Mogą być też pastelowe odcienie fioletu i jasne róże. Kobiety o zielonych oczach powinny decydować się na róże, brązy i fiolety. Panie, które mają brązowe oczy, dobrze będą wyglądać, wybierając cienie do powiek w kolorze fioletu, grafitu i granatu. Poleca się im również odcienie oliwki i pistacji. Do piwnych oczu najlepiej pasują cienie miedziane i brązowe, a także odcienie fioletu i czerwieni.

Trwałe cienie do powiek

Wyróżnia się cienie do powiek matowe, błyszczące i połyskujące. Są dostępne we wszystkich możliwych kolorach. Oferujemy dobrej jakości starannie tworzone cienie, które nie tylko są łatwe w aplikacji, ale również zapewniają trwały efekt. To bezpieczne i nieuczulające kosmetyki dla kobiet w każdym wieku. W naszym sklepie kupią Państwo nie tylko cienie do powiek ale również pędzle do makijażu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.